Rendszerkezelő

Azonnali kezdéssel keresünk logisztikai partnerünkhöz RENDSZERKEZELŐ munkatársakat
Határozatlan munkaszerződés, két műszakos munkarend!

Juttatások:
•            Alapbér
•            Cafeteria
•            Próbaidő után bónusz
•            Céges flottához való csatlakozás lehetősége

Feladatok:
•            Gépsorok zavartalan működtetése
•            A technológiai paraméterek folyamatos ellenőrzése, korrigálása a zavartalan üzemállapot fenntartása érdekében
•            Dokumentáció vezetése
•            Kiszerelés előkészítése kapcsán adódó gépi és kézi anyagmozgatás

Elvárások:
•            min. középfokú végzettség (szakma/OKJ)
•            Érvényes hatósági jogosítvány vezetőüléses targoncára
•            Targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság
•            Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•            Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
•            Hosszútávú együttműködés lehetősége
•            Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
•            Szakmai fejlődési lehetőség
•            Támogató csapat

Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time

Published on 02.07.2020