Rendszerintegrációs mérnök

Új munkatársunk feladatai lesznek
- számítógépek, Tábla PC-k , Jegykiadó automaták és perifériáik rendszerbe illesztése/tesztelése
- központi üzemeltetés tartományi környezetben és management szoftverrel
- műszaki előkészítő/tervezői feladatok
- koordinációs feladatok ellátása
- operációs rendszerek, felhasználói szoftverek tesztelése/telepítése, szükség esetén szakértő szintű felhasználói support
- a rendszerfelügyeleti szoftver üzemeltetése, tesztelése, telepítőcsomagok előállítása és terítése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- befejezett szakirányú felsőfokú végzettség, meglévő diploma
- legalább 3 éves nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat
- MS Windows operációs rendszerek professzionális ismerete.
- önálló distribúciós csomag, illetve telepítő scriptek készítésében szerzett gyakorlat
- MS Office szoftvercsomag ismerete
- számítógépek hardver-szintű ismerete
- IP hálózatok professzionális ismerete
- alapfokú szakmai angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- barátságos csapat
- szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
- korszerű munkaeszközök

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-02-28

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Budapest
Full time

Published on 23.02.2021