Rendszergazda

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi csapatába a következő jelölteket, jászárokszállási és jászberényi munkavégzéssel:

kollégákat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • Microsoft szerver és kliens oldali operációs rendszerek üzemeltetése, telepítése, konfigurálása,
  • Mentések kezelése, ellenőrzése, szükség szerint azokból történő helyreállítás
  • Vírusvédelmi rendszer, riportok ellenőrzése,
  • Hálózati eszközök konfigurálása, üzembe helyezése, hálózat kialakítása, hibakeresés,
  • Nyomtatók kezelése, hibakeresés és elhárítás,
  • Hibajegyek kezelése, szükség esetén eszkalálása,
  • Felhasználók támogatása,
  • Felmerülő informatikai problémák magas szintű szakmai megoldása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Microsoft technológiák készségszintű ismerete
  • Középfokú végzettség (középiskola/gimnázium)
  • Windows platformok készség szintű ismerete
  • Magas szintű rendszergazdai ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Magas szintű hardver ismeret
  • Angol szakmai nyelvtudás

Előny, de nem feltétel:

  • Office365 adminisztrálásban és licencelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Összetartó és szakmailag kompetens csapat

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás vagy Jászberény

(Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a jászberényi pozíció határozott idejű.)

A jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével.

Kérjük a levél tárgyában hivatkozzon az adott városra és betöltendő pozícióra.

Jászárokszállás, 5123 Magyarország
Jászberény
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 20.11.2020