Gyakornok rendszergazda

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi a csapatába a következő jelöltet, budapesti munkavégzéssel:

Gyakornok Rendszergazda

munkatársat keres

Feladatok

  • számítógéppark üzemben tartása, az informatikai hálózathoz való csatlakozásuk biztosítása;
  • a hardver hibák elhárítása, szoftverek naprakészen tartása;
  • központi management alá vont gépekkel és nyomtatókkal kapcsolatos időszakos feladatok, felhasználói tájékoztatás;
  • a szoftverek személyre szabott beállításában segítségnyújtás közvetlenül, vagy távsegítséggel;
  • folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások

  • középfokú végzettség (középiskola/gimnázium)
  • Windows platformok ismerete
  • felhasználói szintű rendszergazdai ismeretek
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • felhasználói szintű hardver ismeret
  • angol középfokú nyelvtudás (előny)

Amit kínálunk

  • előre lépési lehetőség
  • biztos háttér
  • hosszú távú foglalkoztatás
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Bp, 13 ker.

Az önéletrajzokat a pozíció és a bérigény megjelölésével várjuk!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 07.07.2020