Rendszergazda

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal

üzemeltetési feladatok megvalósítására keres új

munkatársakat.

Van már néhány éves rendszerüzemeltetői tapasztalatod?
Szeretnél szakmailag még fejlődni és kamatoztatni az eddigi informatikai tudásod?
Szívesen foglalkoznál a NAV informatikai rendszereinek üzemeltetésével?

AKKOR NÁLUNK A HELYED!

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes díjazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, jó megközelíthetőség
  • Képzéseken történő részvételi lehetőség
  • Cafeteria, egyéb juttatások

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, (396/2012 korm. rendelet 1. melléklet 13. a) alapján.)
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához hozzájárulás és vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség
  • Kiszolgáló oldali IT infrastruktúra üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Minimum 3 éves Microsoft szerveroldali technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Örömmel vesszük:

  • Informatikus mérnöki, villamosmérnöki szakképesítés
  • Gyártói minősítések megléte
  • Virtualizációs technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows scripting ismeretek (PowerShell)
  • Jó kommunikációs készség

Feladataid lesznek:

  • A NAV végponti (irodai) infrastruktúrájának központi felügylete, üzemeltetése
  • Végpontvédelemért és titkosításért felelős infrastruktúra napi szintű üzemeltetése, fejlesztésében való részvétel
  • Meglévő VDI (és mögöttes) infrastruktúra napi szintű üzemeltetése, fejlesztésében való részvétel
  • Microsoft alapú technológiák (AD, SCCM, Office termékek) napi szintű üzemeltetése
  • Desktop alkalmazások használatának támogatása, felmerülő problémák felderítése, behatárolása, megoldása, szükség esetén gyártói támogatás bevonásával
  • A probléma megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása és nyomon követése
  • A telepítésekhez és biztonsági mentésekhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a szakmai területekkel, felhasználók L3 szintű támogatása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel

Munkavégzés helye: Budapest

Ha jelentkeznél, akkor a nav.gov.hu/nav/allaspalyazat oldalon töltsd le az önéletrajz mintát, kitöltés után csatold iskolai végzettséged dokumentumait és egy rövid motivációs levelet az eddigi feladataidról és küld meg elektronikus úton – maximum 3 MB terjedelemben. e-mail címre. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel, hogy „Rendszergazda MFO„

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-03-05