Minőségbiztosítási koordinátor

Megbízónk, több mint 25 éve, a hazai építőanyag gyártás egyik kiemelkedő szereplője. A cégcsoport több milliárd Forint forgalommal, 4 gyártó egységgel, továbbá kiemelkedő termékfejlesztési és innovációs tevékenységgel rendelkezik a hazai piacon. Jelenleg bővülő csapatukba keressük új kollégájukat

pozícióba.

Feladatok:

  • A reklamációk teljes körű kezelése, koordinálása és a mintaállványok összeszerelésének, kiszállításnak és a mintaállvány összeszerelők munkájának koordinálása
  • A reklamációval kapcsolatos szakmai segítségnyújtás és kapcsolattartás a területi képviselőkkel és a vevőkkel, partnerekkel
  • Panaszkezelés
  • Mintaállvány projekt koordinálása
  • Mintaállvány kiszállítási igények megszervezése és az ehhez kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Javaslattétel a minőségbiztosítási folyamatokról, a gyártás minőségéről
  • Minőségi mutatók meghatározása, kezelése, nyilvántartása, bemutatása
  • Szükség esetén akcióterv kidolgozása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség preferáltan építőipari területen
  • 4-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Rugalmasság, teherbírás, jó kommunikációs készség
  • Teherbíró, magas stressztűrő képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • IFS rendszer ismerete előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (különösen Excel)
  • A gyártott beton termékek szabvány szerinti követelményeinek ismerete előny
  • A szavatossági és garanciális ügyek jogi hátterének ismerete előny

Amit ügyfelünk kínál:

  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség
  • Emberközpontú környezet
  • Telefon
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Veszprém-megye

Kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát.

Veszprém
Full time
no work experience required
High school

Published on 02.04.2020