Regional Sales Support Specialist

Partnerünkről

Regional Sales Support / Értékesítés Támogató kollégát keresünk piacvezető multinacionális Partnerünk számára, aki a külföldi-belföldi ügyfelek felé való értékesítés támogatásáért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja a nemzetközi és belföldi partner vállalatok felé való értékesítés támogatása, rendelések nyomon követése, kimutatások készítése, számlák előkészítése, árazás, adminisztratív támogatás.

Feltételek

Pályakezdő, vagy 0.5-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben, társalgási szintű angol nyelvtudás, alapos, percíz, pontos személyiség. A pozíció betöltéséhez erős Excel tudásra van szükség (SUM, AVR, Pivot, Diagram, F-keres, V-Look-up).

Juttatási Csomag:

Bruttó 350.000-390.000 HUF + nettó 400.000 HUF  éves Cafeteria

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes fizetést és juttatási csomagot, barátságos környezetet, előrelépési lehetőséget kínál.

Budapest
Full time

Published on 13.01.2021