REGIONAL OFFICE MANAGER (NÉMETORSZÁG)

Feladatok:

  • A vállalat németországi kirendeltségének a képviselete
  • Szerelőipari munkaerő-állománnyal kapcsolatosan felmerülő igények kommunikálása a vezetőség felé
  • Német megrendelők képviselőivel való kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása
  • Német hatóságokkal, adó- és jogi tanácsadókkal, valamint a magyar irodával folyamatos kapcsolattartás
  • Pénzügyi, számviteli feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/ közgazdász végzettség (műszaki menedzser, gépészmérnök, hegesztőmérnök)
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Költözési hajlandóság

Előny:

  • Szerelő- vagy vegyipari tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi/ számviteli feladatokban gyakorlat

Amit a cég kínál:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Céges autó
  • Lakhatás és költségeinek térítése
  • Kiutazás biztosítása
  • Éves teljesítmény prémium

Munkavégzés helye:

  • Németország

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, kérjük magyar nyelvű, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rendszerünkön keresztül!

Full time

Published on 20.11.2020