Similar jobs like this one

Reggeliztető, felszolgáló munkatársat keresünk (3498)

reggeliztető, felszolgáló munkatársat keresünk!

Partnerünk cége részére REGGELIZTETŐ FELSZOLGÁLÓ munkakörbe keresünk kollégát újonnan nyíló belvárosi négycsillagos szállodájába.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vendégek fogadása színvonalas kiszolgálása, a reggeli kínálat ismerete.
  • Reggeliztető terem felkészítése a napi szervizhez.
  • Szállodai reggeliztetés lebonyolítása, részvétel az előkészületekben és utómunkákban.
  • Mosogatás, konyha tisztán tartása.
  • Hideg és meleg ételek elkészítése, tálalása.
  • Étel és ital kínált folyamatos biztosítása.
  • A kínáló pult folyamatos tisztán tartása.
  • Asztalok terítése, leszedése.
  • A reggeliztető terem felkészítése a következő napi szervizre.
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása.
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások maximális betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz és lendületes munkavégzés.
  • Középfokú végzettség.
  • Terhelhetőség.
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat.
  • Ápolt megjelenés, feddhetetlen előélet.
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • 4-5*-os szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat .
  • Még egy idegen nyelv ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában.
  • 6 órás munkaidő (6:00-12:00).
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés.
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség.
  • Munkaruha biztosítása.
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat.
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények.

Karrierjob.hu
Budapest
Full time

Published on 25.03.2022