Recruitment specialist - Tatabánya környéke

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
Álláshirdetések megírása, valamint a munkaköri követelmények belső konzultációja
Tanácsadás a vezetőknek és a munkavállalóknak minden munkaerő-felvételi, társadalombiztosítási és béradó-kérdésben
Adatbázis keresés, interjúk koordinálása
Pályázati folyamatok befejezése
A munkaszerződések és igazolások adminisztratív előkészítése
Képzések és szemináriumok szervezése az új alkalmazottak számára
Kapcsolattartás hatóságokkal, szolgáltatókkal
Tájékoztató rendezvények megtartása az oktatási intézményekben

Végzettség:
Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat:
3-5 éves toborzási tapasztalat

Informatika:

Egyéb követelmény:
Folyékony német és angol nyelvtudás
Recruiter funkciók használata
Több országból és kultúrából származó jelöltekkel és partnerekkel való együttműködésben szerzett tapasztalat
Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
Számítógépes ismeretek és irodai szoftvercsomagok ismerete

HR/Oktatás területre

Megjegyzés:
Széles termékpalettával rendelkező, komoly szakértői csapatot foglalkoztató nemzetközi gyártó vállalat, amelynek magyarországi üzeme a cégcsoport legnagyobb gyártási egységévé nőtte ki magát.

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 17.01.2022