Recruitment specialist

Ref.: INTS/9/403

Feladatok:

  • hirdetések megírása, feladása, interjúk megszervezése
  • alkalmas jelöltek interjúztatása
  • visszajelzés, állásajánlatok írása, küldése
  • jelöltek adatbázisban való nyilvántartása GDPR szabályaink megfelelően
  • jelöltek értékelés, tanácsadás a vezetőknek kiválasztást érintő  kérdésben
  • együttműködés a HR Business Partnerekkel és a HR Specialistákkal és a munkaügyi adminisztratív csoporttal

Elvárások:

  • minimum 2-4 éves gyakorlat multinacionási környezetben toborzóként
  • felsőfokú diploma
  • angol nyelv aktív ismerete
  • PC felhasználói szintű ismeret
  • jó kommunikációs,-és  kapcsolattaeremtő készség
  • jó időgazdálkodás,-és szervezési készség
  • csapatjátékos
  • precizitás

 Amit kínálunk:

  • változatos feladatok
  • tanulási lehetőség ( akár belső, akár további tanulmányok)
  • előlépési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • HOME OFFICE

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Tiszaújváros
Full time
Bachelor
Master

Published on 04.12.2020