Similar jobs like this one

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél munkáddal hatással lenni az emberek életére? Könnyedén megtalálod a hangot emberekkel és ezt a tehetségedet szeretnéd kamatoztatni? A Randstadnál a technológiai fejlődés élvonalában járunk, de továbbra is az emberi kapcsolatok a legfontosabbak.

Kik vagyunk mi?

  • A Randstad Fortune 500-as cég, néhány éve lett a világ legnagyobb HR szolgáltatója és előnye minden évben nő.
  • Magyarországon 10 éve a legnagyobb munkaerő-közvetítő cég vagyunk. Az elmúlt években a 38 Randstad ország legsikeresebbje voltunk.
  • A COVID-válság alatt is megőriztük pénzügyi egyensúlyunkat, egyben tartottuk a csapatunkat, nem csökkentettünk az alapfizetéseken.

Érdekel a mérnöki pálya, és szeretsz emberekkel foglalkozni? Ha szívesen toboroznál kisebb vállalatoknak, vagy akár a legnagyobb multiknak, akkor ez a mérnöki keresésekre fókuszáló pozíció Neked szól!

Mik lesznek a feladataid?

  • Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje mérnöki, beszerzési, logisztika, ingatlanpiac, pharma területeken
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása
  • A Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése meglévő és potenciális ügyfeleinek
  • Vezetőkkel való folyamatos együttműködés a kiválasztási folyamat során, pozíciókról, jelöltekről egyeztetés
  • Kapcsolati háló kialakítása és folyamatos bővítése mind ügyfél, mind jelölt oldalról

Elvárások / Requirements

Kit keresünk?

  • minimum 1 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel - recruitment/toborzás területen
  • van felsőfokú végzettséged,
  • magabiztos, legalább középfokú az angoltudásod,
  • pörgős, kommunikatív, proaktív és talpraesett személynek tartod magad.

Amit nyújtunk / Benefits

Miért a Randstad-ot válaszd?

  • Hibrid módban dologuznk, így otthonról valamint 13. kerületben található környezetbarát új irondánkból is dolgozhatsz.
  • Akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságodat
  • Rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, hobbijaidra is maradjon időd.
  • Egy olyan piacvezető cég vagyunk HR területen ahol a kollégák folyamatosan tanulnak egymástól
  • Biztos háttér, kiszámítható karrierút
  • Befogadó szakmai csapat, ahol folyamatos a visszajelzés vezetőis és csapat szinten is
  • RPO projekten is van lehetőséged részt venni

Randstad Hungária Kft. logó

Recruitment consultant in the field of engineering

Budapest
Full time

Published on 12.12.2021