Recruiter - Győr

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Recruiter

kollégát keres győri csapatába, közvetítés területére.

Főbb feladatok:

  • Pályázatok, jelentkezések fogadása, elektronikus nyilvántartása, értékelése
  • Jelöltek felkutatása online adatbanki kereséssel
  • Állásinterjúk szervezése a HR tanácsadók számára
  • Adatbázisok létrehozása, elemzése
  • LinkedIn oldal kezelése
  • Napi ügymenet adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Toborzás-kiválasztás iránti érdeklődés
  • MS Office (MS Excel) ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Igényes és családias munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges laptop, mobil
  • Karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Az állás részleteiről érdeklődhet Dallos Alíznál.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020