Recruiter
Budapest

Feladatok:

  • 3 fős HR csapat tagjaként a munkaerő toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása a magyarországi cégcsoporton belül
  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása adatbázisokban, közösségi médiában és egyéb csatornákon keresztül
  • Önéletrajzok előszűrése, interjúk vagy AC-k szervezése
  • Szakmai interjúk vezetése, angol és magyar nyelven
  • Szakmai vezetőkkel, jelöltekkel és tanácsadó cégekkel való kapcsolattartás
  • Toborzást támogató rendezvényeken való részvétel
  • A beléptetési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kilépési interjúk szervezése, levezetése
  • A HR csapat tagjaként egyéb, a HR-t érintő projektek támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tanácsadó cégnél szerzett min. 1-2 év tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás
  • Közösségi média magas szintű használata
  • Precizitás
  • B kategóriás jogosítvány, s egyben nyitottság a telephelyekre történő utazásra

Előnyt jelent:

  • Németnyelv-tudás
  • Mérnök és/vagy informatikus toborzási területen szerzett tapasztalat

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest

Munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Partnere részére toboroz recruiter pozícióba új munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Joó Teodóránál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

Recruiter - Budapest

Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-03-11