Recepciós (Orosháza)

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Recepciós

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, útbaigazítása, tájékoztatása
  • Telefonközpont kezelése
  • Beérkező- és kimenő postai küldemények kezelése
  • Vendégöltöző karbantartása (rendezése, utánrendelés figyelése)
  • Catering-ben való segédkezés (meglévő készlet leltározása, rendelés előkészítés, átvétel, ad hock-jellegű eseményekben való aktív részvétel)
  • Munkatársak teljeskörű adminisztratív munkájának támogatása
  • Tárgyalótermek karbantartása
  • Központi beszerzés alá eső termékek rendelése, raktározása, leltározása
  • Egyéb, a titkárság és a vezetőség működését támogató feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvhasználat, írásban és szóban
  • MS Office ismerete és napi szintű használata
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Fejlődésre való hajlandóság,
  • Jó szervezőképesség, a multi-tasking szemlélet megfelelő alkalmazása
  • Precizitás és pontosság

Előny:

  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • Orosházi, vagy Orosháza környéki lakhely

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkábajárás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon keresztül kérhető!

Orosháza
Békés, 5630 Magyarország
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 27.02.2020