Recepciós / büfés

Szeretnél Magyarország legexkluzívabb fitness-wellness központjában dolgozni? Szereted az embereket és jól kommunikálsz? Jelentkezz most, és legyél tagja egy fiatalos, egészségtudatos és vidám csapatnak!

Te vagy az ideális jelölt, ha…

  • minimum középfokú végzettséged van
  • magabiztosan kommunikálsz angol nyelven (az interjún teszteljük!)
  • recepciós/pultos munkakörben szereztél már 1-2 éves tapasztalatot
  • megjelenésedre átlag felett igényes vagy
  • udvarias, ügyfélközpontú, pozitív és talpraesett vagy
  • alapvető irodai szoftverek ismeretével rendelkezel (a munkavégzésnél napi szinten szükséged lesz erre a tudásodra

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • igényes munkakörnyezet
  • ingyenes létesítmény használat munkavállalóinknak a próbaidő letelte után

Beosztás:

  • részmunkaidős, hétvégés pozícióra keresünk embert

Munkavégzés helye:

  • Oxygen Wellness Naphegy (1016 Budapest, Naphegy utca 67.)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Budapest
Part time
1 year
Secondary school

Published on 29.08.2020