Recepciós

„Recepciós ( Budapest, II. kerület)

A Hotel Regnum Residence**** dinamikus, fiatalos csapata Téged keres!

Téged keresünk, ha:

  • Szeretsz emberekkel dolgozni?
  • Tehetségesnek érzed magad a számlázás, készpénzkezelés, illetve a Check-in és Check-out folyamatok lebonyolításában?
  • Motiváltnak érzed magad a különböző szállodai programok és szolgáltatások honorált értékesítésében?
  • Pontos és precíz munkavégzésért cserébe nyugodt és felszabadult légkörre vágysz?
  • Ha magadra ismertél, akkor ne habozz jelentkezni hozzánk!

Mit várunk el Tőled:

  • Légy csapatjátékos és talpraesett.
  • Az angol nyelvű kommunikáció legyen az erősséged.
  • Vendégközpontú hozzáállás jellemezzen.
  • Légy magadra és a környezetedre igényes.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HostWare ismerete.
  • Ha az Angolon túl további nyelvismeret van a tarsolyodban.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkabér, hűséget jutalmazó éves bónusz rendszerrel.
  • Előre elkészített egyhavi munkaidő beosztás. Szabadnap és szabadság kérések rugalmas kezelése.
  • Meleg étkezést biztosítunk.

Munkaidő:

12 órás főleg nappali munkaidő

Munkavégzés helye:

Hotel Regnum Residence, 1025 Budapest, Ganz utca 8.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

Fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével”

Recepciós

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 18.06.2021