Recepciós

Miskolci négycsillagos belvárosi szálloda

Recepciós

állást hirdet.

Recepciós főbb feladatai:

Biztosítja a vendégek színvonalas kiszolgálását az érkezéstől egészen a távozásig:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, valamint udvarias kiszolgálása
  • Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, e-mailek és telefonhívások kezelése
  • Városnéző túrák értékesítése
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Együttműködés a szálloda többi részlegével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú min. középfokú végzettség
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendégközpontú gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és szállodai software ( Flexys )  ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Továbbképzések
  • Szakmai tréningek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lelkes csapat

Részletes önéletrajzokat e-mail címre várunk!

Recepciós

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 23.02.2021