Recepciós

Minőségorientált, közép- és kelet-európai súlyponttal működő, szállítmányozással foglalkozó nemzetközi vállalatcsoport leányvállalata

Recepciós

munkatársat keres biatorbágyi székhelyére.

Feladatok:

  • telefonközpont kezelése
  • beérkező posta kezelése (érkeztetés, szétosztás)
  • kimenő posta kezelése (borítékolás, címkézés, kipostázás)
  • látogatók, vendégek fogadása, házon belüli irányítása
  • tárgyalóvendégek kiszolgálása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk - hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat előnyt jelent
  • kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • jártasság az MS Office alkalmazások – különösen Word és Excel - terén
  • pontosság, terhelhetőség
  • gondoskodó attitűd
  • jó együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli munkahelyi körülmények és családias légkör
  • kedvező bérezési, juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégben
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és szeretnél egy eredményes csapat tagja lenni, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat részünkre.

Recepciós

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 28.02.2020