JOIN US!

Recepciós

Feladatok

  • Rendelkezésre állás a recepción, vendégek fogadása
  • Belépőkártya nyilvántartás, kiadás és visszavétel, programoztatás
  • Parkolóhelyek adminisztrálása, vendégparkoló foglalás
  • Iroda működésével kapcsolatos beszerzések koordinálása, eszközkészletek folyamatos ellenőrzése, ajánlatkérések és megrendelések végrehajtása
  • Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó feladatok (kapcsolattartás, hibabejelentések stb.)
  • Tárgyalók és az iroda elrendezése, rendben tartása
  • Postaforgalom, csomagforgalom: iktatás, postai ügyintézés, küldemények fogadása, feladása
  • Eszköznyilvántartások: mobiltelefonok és stick-ek, leltár
  • Munkaidő: H – P 10:00–18:00

Elvárások

  • Hasonló munkakörben, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, megbízhatóság, hatékony időmenedzsment
  • Hatékony problémamegoldó és önálló döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs készség és szolgáltatás orientált gondolkodásmód
  • Energikus, nyitott és felelősségteljes személyiség
  • Microsoft Office eszközök ismerete (Excel, Word, Power Point, Outlook stb.)

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat és barátságos légkör
  • Multinacionális vállalathoz méltó munkaeszközök és igényes munkakörnyezet
  • Stabil háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Egyéb béren kívüli juttatások, céges rendezvények

Munkavégzés helye

  • Budapest IX. kerület, Közraktár utca
If you are interested, please send your detailed CV (in English).

Recepciós

Budapest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 13.03.2020