React programozó

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti, kiemelkedő bérezés
  • Jól felszerelt munkakörnyezet
  • Sok éves tapasztalattal rendelkező csapat
  • Főállás mellett is végezhető

Főbb feladatok:

  • Tematika up-to-date-elése
  • Óravázlatok készítése
  • Oktatás a meglévő tematika és kialakított módszerünk alapján
  • Tesztek íratása és azok javítása
  • Vizsgamunkák előkészítése és kiértékelése
  • Házi feladatok készítése és számonkérése

Az oktatói álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyél tapasztalt programozó a saját szakterületeden
  • Legyél kedves és szeress felnőtteket oktatni
  • Legyél igényes a munkádra, készülj fel az órákra
  • Legyél türelmes a diákokkal (mert senki sem úgy születik, hogy egyből jó programozó)
  • Szeress programozni

Munkavégzés helye: 1065 Bp. Szófia u. 15, Prooktatás Központ. A tanfolyamok általában 17:30-20:00 között vannak. Vannak szombati képzéseink is, amiknek az időbeosztása a következő képen alakul: 9:30-15:30-ig.

EUWORK Kft.
Budapest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 28.02.2020