RAN OSS mérnök

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival.
A CETIN Csoport négy infrastruktúra operátort takar – ezek a CETIN Bulgária, a CETIN Magyarország, a CETIN Szerbia és a CETIN a Cseh Köztársaságban, közel 3.000 munkavállalóval. A műszaki igények mentén való folyamatos fejlődés mellett fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése és a piaci igényeknek való megfelelés.
A CETIN Magyarország, mely Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője, 2020-ban jött létre a Telenor Magyarország spin-off vállalataként, majd átvette a Telenor Common Operation eszközeit, alkalmazottait és szerződéses portfólióját.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg magyarországi csapatunkba keresünk új kollégát:

munkakörbe

FŐ FELADATOK:

  • Rádiós hálózat optimalizálási és tervezési rendszerének működtetése
  • Automatizálási scriptek írása Perl, Python nyelveken
  • Adatok előállítása különböző adatbázisokból és rendszerek felhasználásával riport célokra
  • ETL folyamatok létrehozása, üzemeltetése, optimalizálása, adatminőség biztosítása
  • Opensource eszközök használata a fejlesztési feladatok során
  • Rádiós hálózattal kapcsolatos webes kimutatások, riportok fejlesztése a RAN mérnökök támogatása céljából

MAIN REQUIREMENTS:

  • Szakirányú diploma
  • 1-3 év munkatapasztalat, preferáltan a telekommunikációs szektorban
  • Relációs adatbázisok alapos ismerete (SQL Server, Oracle)
  • DevOps szemlélet
  • Kliens oldali web fejlesztési ismeretek (natív JS, illetve népszerűbb könyvtárak (Bootstrap, Plotly, OpenLayers))
  • GSM/UMTS/LTE optimalizálási és tervezési technikák alapszintű ismerete előny
  • Python, Perl és C# ismerete előny
  • BigData megoldások ismerete előny (Cloudera és/vagy Elastic stack)
  • Középhaladó angol szóban és írásban, magyar anyanyelv

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség (2-3 nap / hét)
  • Versenyképes javadalmazási csomag (fix, bejelentett fizetés; éves, teljesítményarányos bónusz; évi 700 ezer forint értékű juttatási csomag; laptop és mobil korlátlan nettel)
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Telenor Házban

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Törökbálint, 2045 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 29.09.2020