Ramp up Projektvezető

Feladatok / Tasks

  • Projektekkel kapcsolatos szervezési és vezetési feladatok
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektek érintettjeivel
  • Felelősség a cég telephelyein futó Ramp up projektekért
  • Projektekkel kapcsolatos megállapodások kidolgozása, melyekben definiálja az elvárásokat, célokat, KPI-okat és az ütemezést
  • Riportál a releváns KPI-okkal, kockázatokkal és problémákkal kapcsolatban a projekt érintettjeinek
  • Biztosítja a projektek terv szerinti befejezését

Amit nyújtunk / Offer

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó és változatos juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • Változatos és kreatív feladatok
  • Céges laptop és telefon
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés lehetősége
  • Igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Professzionális tréning lehetőségek

Requirements:
  • Mérnöki végzettség
  • Projekt és stakeholder menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazásra való hajlandóság (max. 20 nap/év)
  • Jó kommunikációs és erős szervezési készségek
  • Nemzetközi cégnél szerzett munkatapasztalat

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021