RAKTÁRVEZETŐ ZÁSZLÓS (szerződéses katona, Várpalota)

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • a lézeres harcászati szimulációs rendszerek teljes körű raktározási, nyilvántartási feladatainak ellátása
  • részvétel az eszközök kiadásában és visszavételezésében, leltározásában és karbantartásában

  • érettségi
  • zászlós rendfokozattal rendszeresített beosztásokra felkészítő, a kijelölt honvédelmi szervezet által végrehajtott tanfolyamrendszerű képzés sikeres elvégzése, vagy szakirányú középfokú végzettség
  • angol, vagy német, vagy francia alapfokú komplex nyelvvizsga
  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely
  • büntetlen előélet

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • középfokú raktárgazdálkodói végzettség
  • raktárvezetői vagy raktáros tapasztalat
  • targonca- és egyéb raktározás specifikus gépkezelői ismeretek
  • számítógép-kezelői és számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély

Egyéb elvárások:

  • megbízhatóság
  • szabálytudat
  • problémamegoldó képesség
  • felelősségtudat
  • önállóság
  • határidő betartása

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Várpalota
Fejér
Full time
no work experience required
High school

Published on 08.04.2020