Feladatok:

  • Raktári szervezet irányítása
  • Raktár teljesítményének javítása (átfutási idő, készletpontosság)
  • Biztonsági szabályok betartatása, általános rend fenntartása (5S)
  • Az anyagkészletek folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Gyártási igények szerinti műszakszervezés
  • Irányítása alá tartozó munkavállalók folyamatos értékelése

Elvárások:

  • Felső-, vagy középfokú logisztikai végzettség
  • Min. 3 éves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Min. kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Lean alapelvek, valamint termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Célorientált munkavégzés, komplex gondolkodás

Előny:

  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Színes, változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag és a munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Fejér megye

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Fejér megyei partneréhez keres raktárvezető kollégát!

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

Raktárvezető - Mór

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 19.04.2020