RAKTÁRVEZETŐ

Multinacionális hátterű 900 fős  autóipari beszállító partnercégünk Fejér megyei telephelyére a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Raktárvezető

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • Raktári szervezet irányítása
  • Raktár teljesítményének javítása
  • Biztonsági szabályok betartatása, általános rend fenntartása (5S)
  • Az anyagkészletek folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Gyártási igények szerinti műszakszervezés
  • Irányítása alá tartozó munkavállalók folyamatos értékelése

Elvárás:

  • Felső-, vagy középfokú logisztikai végzettség
  • Legalább 2  éves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Lean alapelvek, valamint termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Célorientált munkavégzés, komplex gondolkodás

Előnyös , de nem feltétel:

  • SAP ismeretek
  • Angol alap-társalgási  nyelvtudás

Amit Megbízónk nyújt:

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  •  Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  •  Színes, változatos munka
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre magyar nyelvű önéletrajzát!

Üdvözlettel:
István

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Looking for the Best.....JOBMAX

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Full time
2 years
Vocational school

Published on 18.04.2020