Raktárvezető

A Neopac Hungary Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat.
Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Akinek feladata lesz:

  • A raktár operatív működésének irányítása
  • A raktár erőforrásaival történő gazdálkodás
  • A raktár dolgozói létszámának biztosítása, új dolgozók hatékony betanításának megszervezése
  • Logisztikai és az áruforgalmi feladatok koordinálása
  • A raktárakban tárolt készletek és áruforgalom szakszerű kezelése
  • Időszakos és éves leltár lebonyolítása
  • A termelés anyagellátásának folyamatos biztosítása, belső logisztika szakmai felügyelete
  • Aktív részvétel a gyári hulladékgazdálkodás működtetésében
  • Készletek optimalizálása, készletegyeztetési feladatok irányítása, készletkönyvelések naprakészségének biztosítása
  • A cég selejtezési politikájának havi szintű menedzselése és felügyelete
  • Szállítmányozási tenderek irányítása

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 3 éves raktárvezetői gyakorlat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP ismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil svájci háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Betanulási folyamat több éve nálunk dolgozó szakemberek mellett
  • Előírásoknak megfelelő rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 2020-03-13