Raktárvezető

Hódmezővásárhelyi székhelyű mezőgazdasági termékek termesztésével és kereskedelmével foglalkozó cégcsoport bővülő kapacitásához keresi új munkatársát, az alábbi területre:

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagmozgások koordinálása
  • A kiszállítási folyamatok felügyelete
  • A telephelyek közötti szállítások szervezése
  • Árumozgásokkal kapcsolatos dokumentációk kiállítása, kezelése
  • Göngyöleg nyilvántartás vezetése, azzal történő elszámolás
  • EKÁER kezelése, figyelemmel kísérése
  • Munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Logisztika, raktártechnológia, üzemvezetés)
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vezetői attitűd, kiemelkedő szervezői készség
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Felelősségtudat
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági-logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk jelentkezését a
fényképes önéletrajzzal, munkakör megjelölésével.

Hódmezővásárhely
Csongrád
Full time
2 years
Vocational school

Published on 2020-03-05