Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

RAKTÁRVEZETŐ
(15-9901)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 15 fő raktáros munkájának irányítása, ellenőrzése és fejlesztése,
  • Raktári anyagmozgások nyomonkövetése,
  • Készletnyilvántartás pontosságának fenntartása és folyamatos ellenőrzése,
  • Kiszállítások szervezése, ütemezése, végrehajtásának felügyelete, ellenőrzése,
  • A kiszállítások tervezése az optimális rakodási idő kihasználásának érdekében,
  • Csomagolóanyagok visszaérkezésének koordinálása, státuszának naprakészen tartása.
  • A készáru SAP készletének pontos naprakész állapotának biztosítása.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Gyártó cégnél szerzett raktárvezetői tapasztalat,
  • SAP ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Folyamatos fejlőséfi lehetőség,
  • Nemzetközi, biztos háttér.

A munkavégzés helye: Szeged környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9901”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

RAKTÁRVEZETŐ (15-9901)

Szeged
Csongrád
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 13.05.2020