Műszaki vezető

Osztozz a Sága sikereiben!

Ha biztos munkahelyre vágysz Magyarország egyik legjobb húsipari cégénél, akkor a sárvári Sága Foodsnál a helyed!

Jelentkezésedet Műszaki vezető munkakörbe várjuk!

Munkavégzés helye:

  •  Sárvár, Soproni u. 15.

Feladatok:

  • Üzemi karbantartási, energetikai és műszaki fejlesztési (beruházásokhoz kapcsolódó) területek irányítása az operatív vezetőkön keresztül
  • Karbantartási feladatok felügyelete (épület, villamos hálózat, víz és szennyvíz, meleg és hidegenergia, állagmegőrzés stb.)
  • Karbantartási feladatok költséghatékony megvalósítása, a gépkiesések és állásidők minimális szinten tartása, nagyobb gépkihasználtság és költségcsökkentő módszerek alkalmazása
  • Stratégiai fejlesztési lehetőségek felkutatása, javaslatok és tervek kidolgozása, gyártási folyamatok fejlesztése
  • Területére vonatkozó feladat, erőforrás- és költség tervek elkészítése, jóváhagyatása és megvalósításának biztosítása
  • Energiafelhasználás (gőz, villany, víz) szakszerű tervezésének felügyelete és felhasználásának optimalizálása
  • Az éves megelőző karbantartási terv jóváhagyása és kivitelezésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Több éves élelmiszeripari/gyógyszeripari gyártási tapasztalat
  • 5-8 éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Kompetenciák:

  • Jó rendszer szemlélet
  • Racionális gondolkodás
  • Erős vezetői képességek
  • Változás iránti elkötelezettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges telefon, laptop

Cégünk a versenyképes bér mellett számos plusz juttatást, jóléti csomagot ad dolgozóinak, akiknek a családjára és az egészségére is figyel.

Várjuk jelentkezésed!
Sárvár, Soproni u. 15.

Sárvár
Vas
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 27.09.2020