Raktáros (Vác)

Gumiabroncsok raktározásával foglalkozó  partnercégünkhöz

RAKTÁROS

munkatársakat keresünk váci munkavégzésre!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Raktárba érkező áruk kezelése, kézi anyagmozgatás
  • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása, komissiózás
  • Raktári adminisztráció

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség
  • Raktározási feladatokban szerzett tapasztalat
  • Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Előny: OKJ targoncavezetői engedély

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony
  • Elérhető NETTÓ bérezés: 180.000-210.000Ft/hó
  • Bérelemek: alapbér + műszakpótlék + bónusz
  • Cafeteria próbaidő lejárta után (bruttó 37 500/hó)
  • teljesítmény bónusz bruttó 30.000Ft/hó
  • Útiköltség támogatás 15Ft/km vagy távolsági bérlet 86%
  • Munkaruha
  • Rendezett munkakörülmények és jól felszerelt szociális helységek

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Műszakrend: választható munkarend - 2 műszakos (6:00-14:00 és 14:00-22:00 óráig), vagy állandó éjszakás (22:00-6:00 óráig) munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Vác
  • Szállást és céges buszjáratot a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Vác, 2600 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 26.02.2021