Similar jobs like this one

Raktáros - targoncás SZÁLLÁSSAL (Tatabánya)

Világszinten vezető elektronikai gyártó partnerünkhöz RAKTÁROS - TARGONCÁS munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre szálláslehetőséggel!

Feladatok

Raktározással kapcsolatos tevékenységek...

Requirements:
  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakirányú végzettség vagy targoncás jogosítvány vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Benefits:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Cafeteria
  • Havi bónusz
  • Bérelőleg 6 ledolgozott nap után
  • Munkatárs ajánlási bónusz 60.000Ft
  • Szálláslehetőség
  • Jól felszerelt szociális helységek, meleg- és hideg konyha, tiszta és rendezett munkakörnyezet

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 02.11.2021