Raktáros - targoncavezető

A Marzek Group tagjaként - mely több mint 700 alkalmazottat foglalkoztat három országban (Ausztria, Magyarország, Ukrajna) – azért dolgozunk, hogy a csomagolóanyag-gyártás területén kiemelkedő minőségben alkossunk.

A lakosság alapellátásához szükséges termékek csomagolóanyagait gyártjuk, mely tevékenységünkkel jelen helyzetben is kiemelkedő feladatot vállalunk a gyógyszer- és élelmiszer ellátási lánc fenntartásában.

 Logisztikai csapatunkba keressük

munkatársunkat.

Feladatok, melyek Rád várnak:

  • raktározott termékek fizikai mozgatása, be- és kitárolása
  • az áru szakszerű összekészítése, rakodása, elhelyezése a raktár kijelölt részein a minőségi és mennyiségi szemrevételezést követően
  • raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása
  • raktározáshoz kapcsolódó adminisztráció

Amit kérünk:

  • érvényes targoncavezetői engedély
  • önálló munkavégzés vezetői iránymutatás alapján
  • lelkiismeretes munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit ajánlunk:

  • fejlődő és stabil vállalati háttér
  • tiszta munkakörnyezet
  • támogató közeg

Jelentkezését önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével várjuk!

Békéscsaba
Békés
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 11.05.2021