Raktáros Targoncavezető

Tudod mi fán terem a raktározás, targoncázás? Szereted amit csinálsz?
 Akkor Téged keresünk!

Innovatívan fejlődő és biztos háttérű cégnél dolgoznál, akkor jelentekezz az alábbi pozícióra:

RAKTÁROS TARGONCAVEZETŐ

Szerencsénkre partner cégünk azokhoz a vállalatokhoz tartozik, akik a pandémiás időszakban is stabilan tudtak gyártani és nem kényszerültek leépítésre! Így ha egy biztos helyet keresel, Nálunk megtalálod!

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • bérenkívüli juttatások
  • versenyképes fizetés
  • utiköltség támogatás (busz bérlet 100 % térített, gépkocsinál 30 Ft/km)
  • modern munkahely
  • bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • rendelések alapján a szállítások pontos összekészítése a bel- és külföldi vevők részére
  • szállítások adminisztrálása
  • beérkező termékek mennyiségi átvétele
  • havi és időszaki leltárakban való részvétel
  • a gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése, termelési lapok kiírása, termelés adminisztrálása
  • anyagmozgatás, raktárhelyek rendben tartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • pontosan, precízen és koncentráltan tudsz dolgozni
  • jó szervezőkészséggel rendelkezel
  • alapvető informatikai ismeretekkel rendelkezel
  • rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal és tapasztalattal
  • „B” kategóriás jogosítványod is van és használod is
  • előny, ha van raktáros tapasztalatod

Ne habozz küld el nekünk Önéletrajzodat!

Munkavégzés helye:

  • LUDÁNYHALÁSZI

Nógrád megye
Full time

Published on 20.07.2020