Raktáros, targoncás munka

Egy magyar érdekeltségű anyavállalat hosszútávra keres munkaerőt raktáros, anyagmozgató pozícióba!

Jelentkezz, hogy te is tagja légy ennek a fiatalos és lendületes csapatnak!

Főbb feladatok:

  • Targonca vezetése
  • Anyagok, termékek csoportosítása és betárolása megadott szempontok, előírások szerint
  • A különböző tisztítógépek, átvevő- és csomagolóegységek, árufelszedők, csávázógép üzemeltetése, kiszolgálása
  • Részt vesz a napi adminisztrációs feladatokban, ellenőrzi a készletkezelést, támogatja a kollégák munkáját a betárolások-kitárolások folyamata során
  • A Kft. alaptevékenységében való aktív részvétel (tisztítási feladatok, áruátvétel, csomagoló egység kezelés és kiszolgálás).
  • Vezeti a munkájával kapcsolatos naplókat, nyilvántartásokat

Munkaidő:

  • 1 műszakos munkarend (07:00-15:30)
    Munkakezdés: 06:45
    Kiemelt szezonban (július-november): 07:00-17:30 vagy 07:00-19:30

  • Túlóra: előre egyeztetett, havonta 2 szombatot tudni kell vállalni
    A megrendelések számától függően 8-10-12 órás műszakok (8 óra feletti ledolgozott óraszám 50%-os túlóra pótlékkal kerül kifizetésre)

Elvárások:

  • ·kiváló kommunikációs képesség, magabiztos fellépés, rugalmas, terhelhető, nyitott személyiség,

  • ·targoncavezetői engedély

  • Bejárás megoldása (munkakezdés reggel 6:45)

  • Üzemorvosi alkalmasság

  • Kitartó, csapat-centrikus gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • Tervezhető beosztás alapján történő munkavégzés

  • Stabil céges háttér

  • Bejárási támogatás
  • Jó kollektíva

  • Kedves, segítőkész vezetők

Bérezés:

  • Bruttó 300.000 Ft alapbér

  • Jelenléti prémium: bruttó 21.000 Ft

  • Bruttó 40.000 Ft-ig terjedő teljesítmény bónusz

  • 18.000 Ft SZÉP kártya juttatás

  • Túlóra +50% túlóra pótlékkal korrekten fizetve

  • Hétköznapi túlóra - minden hónapban elszámolva - 150%

  • Hétvégi túlóra - minden hónapban elszámolva - 200%

  • Bejárás támogatása (15 Ft/km üzemanyag vagy 86% bérlettámogatás)

Amit még tudni kell:

  • Buszmegálló közvetlen a cég előtt, illetve a vasútállomás 100 m-re található.

  • Az első 3 hónapban csak cipőt és maszkot, 3 hónap után teljes munkaruházatot biztosít a cég.

Most már csak jelentkezned kell, melyet az alábbi módon tehetsz meg:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tedd meg: ez csak pár perc) vagy küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi email-címre:

További információért keresse fel Metzger Katát az alábbi elérhetőségek egyikén:

  • +36 20 513 2720

Siófok
Full time

Published on 20.01.2022