Raktáros - targoncás anyagmozgató

  • Termékek be- és kitárolása, belső árumozgatás
  • Raktárkezelés
  • Késztermékek és alapanyagok be-, és kicsomagolása, megrendelések feldolgozása, címkézése
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások / Requirements

  • Érvényes, új típusú targoncavezetői engedély (NKH típus!)
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • SAP ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

  • Makói munkavégzés, ingyenes buszjáratokkal az alábbi településekről: Szeged - Deszk - Klárafalva - Ferencszállás - Kiszombor - Hódmezővásárhely - Földeák.
  • Fix, napi 8 órás munkaidő, 4 naponta pihenő
  • Több elemű juttatási csomag
  • Alapbér - Cafeteria - Bónusz - Előírtnál magasabb műszakpótlékok minden műszakban
  • Családias és modern munkakörnyezet
  • Minőségi munkaruházat
  • Kedvezményes dolgozói étkezési lehetőség (napi menük)
  • Hosszú távú, teljesen bejelentett munkavégzés

Jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezem" gombra.

Makó
Full time

Published on 14.04.2021