Raktáros (Targoncás)

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.
Törökbálinti telephelyünkre, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk

munkakörbe.

Amiért minket érdemes választanod:

  • megbízható, korrekt munkahely vagyunk
  • azonnal és főállásban jelentünk be (nem részmunkaidő!)
  • versenyképes jövedelem, cafeteria
    • 1 év után évenkénti bérfejlesztés
    • értékes munkádat 13. havi fizetéssel is jutalmazzuk*
    • törvényben előírtak szerinti utazási költségtérítés
  • munkaidő: hétfőtől péntekig 07:40-től 16:00-ig.
  • a pihenőnapok és szabadságok kiadását garantáljuk
  • hosszú távú stabil munkahely

Ezeket a feladatokat bíznánk rád:

  • áruátvétel, árufeltöltés
  • áru összekészítés (komissiózás), csomagolás
  • visszáru kezelés
  • leltárban való aktív részvétel
  • a raktár rendben és tisztán tartása
  • targonca vezetés

Elvárás:

  • középiskolai végzettség
  • targonca vezetői engedély (3312; 3324)

Előny:

  • raktározásban szerzett tapasztalat

Örülünk, ha ilyen vagy:

  • pontos, logikus, terhelhető
  • jó kommunikációs készségű
  • fiatalos, jó hangulatú társaságot kedvelő
  • csapatjátékos, segítőkész
  • szereted, ha értékelik és megbecsülik a munkádat

Várjuk jelentkezésedet!

A telefonos elérhetőséggel ellátott önéletrajzodat leadhatod telephelyünkön (Törökbálint, Torbágy u. 18.), vagy elküldheted elektronikusan. A tárgy mezőbe kérjük beírni: „RAKTÁROS (targoncás) / TÖRÖKBÁLINT”

Adatvédelmi tájékoztatónk az alábbi linken érhető el:
www.pirex.hu/rolunk

*minimum 12 hónap folyamatos munkaviszony illetve az üzleti terv elérése esetén

Törökbálint, 2045 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 28.02.2020