Raktáros-targoncás

Megbízható, stabil, hosszútávú munkatársakat kersünk

Rendelkezel raktári tapasztalattal – igényes és pontos munkát végzel?

Amit ajánlunk - Egy müszak es szabad hétvége!

Vecsésre precíz kollégákat keresünk!

Ragadd meg a lehetőséget!

Raktáros - targoncás pozíció Vecsésen

Amit kínálunk:

  • Mi  hosszútávban hiszünk.
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk;
  • A jelentkezéstől követően akár 1 héten belül munkába tudsz állni,
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet vár rád;

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Vecsés Új Ecseri út
  • Munkarend: Hétfő- Péntek  0800 – 1630

Elvárások:

  • Téged keresünk, és előnyt jelent ha rendelkezel komissiózási gyakorlattal, tudod mit jelent a precíz leltározás ezen felül ha van OKJ-s targoncás jogosítványod – nálunk a helyed !
  • Rugalmasság;
  • Munkautasítások pontos követése
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Feladatok:

  • Beérkező áruk kezelése;
  • Termékek szállításra való kiszedése és előkészítése, árukiadás;
  • Teherautók fel- és lepakolása;
  • A termékek kézi vagy gépi árumozgató eszközökkel történő rendezése;

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Vecsés, 2220 Magyarország
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 16.07.2024