Similar jobs like this one

ABAP fejlesztés (6077)

ABAP fejlesztő munkatársat keresünk!

Gyakorlott ABAP fejlesztőket keresünk remote munkavégzésre itthoni és külföldi partnereink projektjeihez.

Főbb feladatok, munkák:

  • A feladatok különbözőek: a formular fejlesztéstől S/4 HANA programozáson keresztül Web-Dynpro fejlesztésig minden feladat előfordul.  Sok a modulfüggetlen projekt és a leggyakrabban igényelt modulok a logisztikai (pl.: SD, MM, WM) és a pénzügyi modulok (FI, CO).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 éves gyakorlat szükséges a feladatok témájában.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás szükséges.
  • Terhelhetőség: 40% és 100% között.

Előnyök:

  • Teljesen remote munkavégzés.
  • Hosszú projektek: 3 hónaptól akár 2 évesig.
  • Szabadon beosztható munkaidő.

Amit nyújtunk:

  • Szabadon megválasztható munkavégzési szerződés: vállalkozó, megbízói vagy alkalmazotti forma.

Karrierjob.hu
Budapest
Full time

Published on 05.04.2022