Raktáros munkatársat keresünk

XIX. kerületi telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióban:

Raktáros

Feladatok:

  • Termékek fizikai mozgatása, be- és kitárolása;
  • Áru szakszerű, összekészítse, rakodása, elhelyezése a raktárban;
  • A munkaterület tisztán- és akadálymentesen tartása;
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha szeretsz csapatban dolgozni, dolgoztál már logisztikai területen, ......de az sem baj, ha nem bírod a pörgést, rugalmas, precíz, gyors és hatékony vagy.
Cserében egy vidám csapat tagja lehetsz, időben meg kapod a béred és megbecsülik a munkádat.
Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektromos targonca vezetésében szerzett gyakorlat
  • Érvényes targonca-vezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Barátságos, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Requirements:

1-3 év tapasztalat

Benefits:

Biztos, stabil munkahely, megbízható vállalati háttér, bejelentett biztos jövedelem

Budapest
Pest
Full time
2 years
Primary school

Published on 03.06.2020