Similar jobs like this one

Recommended jobs

Raktáros munkatárs (Komárom) (8700)

raktáros munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Érkező, kimenő áruk leszedése és felrakása targoncával,
  • vezetőüléses és gyalogkíséretű targonca használata,
  • gyártósorok ellátása,
  • raktári adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targoncázási, raktározási területén szerzett tapasztalat,
  • targoncavezetői jogosítvány,
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend vállalása (5+2).

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Ajánlói program.
  • Tiszta környezet.
  • Egyszerű, gyors felvételi – tesztírás nélkül.
  • Stabil, biztos munkahely.
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés, munkaruházat
  • Alapbér + műszakpótlék + mozgóbér + cafeteria
  • Családias légkör, havonta közösségi  programok pl.: közös hamburgerezés, piknik, év végi vacsora, születésnapi köszöntés, hetente gyümölcsnap, ingyenes kávéfogyasztás.
  • Ingyenes buszjárat:
    - Nagyigmánd – Ács - Koppánymonostor
    - Almásfüzitő – Szőny – Komárom
  • A buszjárattól kieső településről úti költség térítést biztosítunk.

Komárom
Full time

Published on 18.03.2022