Raktáros munkatárs (Budapest)

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a beszállított anyagokat előírás szerint átveszi, tárolási helyét meghatározza, az optimális raktárhely kihasználás és az anyag tulajdonságainak megfelelően,
  • nyilvántartja és rendszerezi a raktárban elhelyezett anyagokat és eszközöket, a vállalatirányítási rendszerben naprakészen rögzíti az anyagmozgásokat, - elvégzi a raktári komissiózást, az anyagok és a hozzá tartozó dokumentumok szállításra történő elkészítését,
  • biztosítja az ügyfelek megrendeléseinek közvetlen vagy kiszállítással történő közvetett kiszolgálását,
  • gondoskodik a raktári készletek megóvásáról és a raktározásra vonatkozó szabályok és utasítások betartásáról,
  • részt vesz a készletek elszámoltatásával kapcsolatos tevékenységben (leltározás, önrovancsolás, meglepetésszerű leltározás, stb.)
  • biztosítja a raktári rendet, gondoskodik a Társasági tulajdon védelméről.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • középfokú szakirányú szakképesítés (logisztika)

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény

Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Molnár-Hetesi Éva +36 (30) 371 5214
2020. május 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 01.06.2020