Pozíció leírása / Job description

A DHL Supply Chain biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

A DHL-nél raktárosként az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • anyagmozgatás: beérkező konténerek kipakolása (max 10 kg egy termék),
  • targoncavezetők munkájának segítése,
  • raktár tisztán-, és rendbentartása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • monotonitás tűrés,
  • megbízhatóság,
  • könnyű fizikai munka vállalása,
  • jó állóképesség.

Amit nyújtunk / Benefits

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Nem okoz problémát számodra a túlóra?

Jelentkezz a DHL biatorbágyi csapatába, ahol azonnal kezdhetsz!

Raktári kisegítőket keresünk elektronikai területre azonnali kezdéssel könnyű fizikai munkára! Ha nincs targoncavezető jogosítványod, de raktáros környezetben szeretnél dolgozni, várjuk jelentkezésed.

Itt laza és családias, jó hangulatú környezet vár rád!

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • alap órabér + műszakpótlék + jelenléti bónusz,
  • EXTRA BELÉPÉSI BÓNUSZ
  • 3 hónap után cafetéria,
  • ingyenes céges buszjárat (Tabajd, Felcsút, Bicske, Csabdi, Mány, Zsámbék, Biatorbágy vasútállomás, Vértesszőlős,Tatabánya, Herceghalom),
  • azonnali kezdés,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Randstad Hungária Kft. logó

Raktáros (kézi rakodó)

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Full time

Published on 14.10.2021