Raktáros (Győr)

Szeretnéd Te eldönteni milyen műszakrendben dolgozol? Partnerünknél többféle műszakrendre is van lehetőség. A döntés a Te kezedben van!

Győr második legnagyobb munkáltatójához, a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában világelső győri partnerünkhöz azonnali kezdéssel RAKTÁROS kollégákat keresünk!

Feladatok

  • Beérkező áruk mennyiségének, sérülés mentességének ellenőrzése
  • Meghatározott napi gyártásterv alapján a gyártósorok kiszolgálása (raktári anyagok kikeresése, összekészítése, gyártósorra való eljuttatása)
  • Késztermékek pántolása, fóliázása munkautasítás szerint, raktárba való betárolása
  • Anyagmozgatás, komissiózás és csomagolási feladatok ellátása
  • Készletek ellenőrzése, leltározása

Egyéb információk

  • Kezdés: azonnal - felvételi minden héten két alkalommal is, az eredményt már aznap megtudja!
  • Munkavégzés helye: Győr
  • Műszakrend: több műszakos munkarend
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Requirements:
  • Sorkiszolgálói, raktárosi munkatapasztalat
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Feltétel az érvényes targoncavezetői engedély egyike az alábbiak közül:
    - Gyalogkíséretű targonca (3312)
    - Vezetőállásos targonca (3313)
    - Vezetőüléses targonca (3324)
  • Pontos, dinamikus és önálló munkavégzés
Benefits:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiegészítő juttatásokkal
  • ALAPBÉR bruttó 320.000 Ft + műszakpótlékok + cafeteria + mozgóbér
  • + cafeteria bruttó 33.625 Ft - akár pénzbeli megváltásban
  • + mozgóbér havonta akár 10%
  • + 100% bérlet térítés
  • Munkába járás támogatása akár autóra is 15 Ft/km
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben (500Ft/adag)
    • 5 féle menü közül választhatsz, köztük mentes kínálattal
  • Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom /fő
  • Magas technológiájú, rendezett és biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag
    • céges programok: mozi, színház, családi nap, mikulás ünnepség

Győr
Full time
Vocational school

Published on 10.05.2021