Raktáros (Gyöngyös)

Gyöngyösi partnerünk számára RAKTÁROS munkakörbe keresünk megbízható munkavállalókat, akikre az újonnan nyíló vállalat hosszú távon építhet. Amennyiben szívesen kamatoztatná tudását és szeretne karriert építeni, jelentkezzen hozzánk!

Feladatok

  • Alapanyagok átvétele és kiadása, raktáron belüli mozgatása. A raktár rendben tartása és az árumozgások adminisztrációja.

Egyéb információk

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Munkarend: 8 órás munkavégzés 2 műszakban hétfőtől péntekig
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Requirements:
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés és hosszú távú elköteleződés
  • Kötelező túlóra vállalása
Benefits:
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Könnyű fizikai munka
  • Órabér bruttó 1150 Ft
  • Jelenléti bónusz bruttó 30.000 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat Gyöngyös, Hort, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged, Ludas, Karácsond, Heves, Jászberény, Eger, Salgótarján, Kál, Kompolt, Kápolna, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár, Gyöngyöshalász, Jászárokszállás, Adács, Hatvan és Boconád településekről
  • Bejárási támogatás
  • Túlóra lehetőség
  • Modern munkakörnyezet egy most épült gyárban, 100% új gépparkkal
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés kétféle menüvel
Qualities:
  • OKJ targoncás jogosítvány

Gyöngyös
Full time
Vocational school

Published on 11.06.2021