Raktáros - Dunakeszi

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Dunakeszi áruházunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

RAKTÁROS ÉS TARGONCÁS

Feladatok

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel fizikai erővel is
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése
  • Raktári rend biztosítása

Ami nálunk elengedhetetlen

  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Jó kedv, tanulási hajlandóság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Precíz munkavégzés, állóképesség

Amit kínálunk

  • Munkavégzés családias légkörben
  • A jól végzett munkát megbecsüljük
  • Aktív munkavégzés szellemileg és fizikailag
  • Intenzív betanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes és bejelentett jövedelem és cafeteria

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány

Csatlakozzon csapatunkhoz , kattintson a jelentkezem gombra!

Möbelix
Budapest
Dunakeszi, 2120 Magyarország
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020