Műszaki munkatárs

A KOMPEL Kft. 20 éve foglalkozik elektromos termékek importálásával és azok forgalmazásával.
A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres

Műszaki munkatársat,
szakmai angol nyelvtudással.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiszámítható családbarát munkaidő (szabad hétvégék)
  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

Főbb feladatok, munkák:

  • műszaki dokumentációk fordítása, rendszerezése
  • angol nyelvről kezelési útmutatók készítése
  • egyszerűbb javítási, karbantartási feladatok ellátása
  • műszaki tanácsadás, termékismertetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • angol (műszaki) nyelvtudás
  • műszaki beállítottság
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • számítógép kezelési ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú villamos végzettség
  • olasz nyelvtudás

Fényképes életrajzát küldje el elektronikus úton, vagy a Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a. címre.
+36 1 4319640

Jelentkezési határidő az állásra: 2020.08.31

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 07.08.2020