Raktáros - Állandó délelőttös műszakban

Ajánlatunk:

  • A hó végi utalás összege csak rajtad múlik. A teljesítményed és a szorgalmad fogja meghatározni mekkora prémiumot tudsz egy hónap alatt összegyűjteni. (Az átlagos bér jelenleg a pozícióban bruttó 340.000 Ft)
  • A délutánjaid a családodnak és a barátaidnak szentelheted
  • Fiatalos csapat
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tapasztalt szakemberektől tanulhatsz
  • Céges mobilflotta használat magáncélra a próbaidő után (3 hónap)
  • Teljes mértékben bejelentett jövedelem
  • 1 óra munkaközi szünet
  • Ingyenes, minőségi munkaruházat évszaknak és munkakörnek megfelelően
  • Jelentős kedvezmény az általunk forgalmazott termékekre

Munkaidő:

  • A munkavégzés egyhavi munkaidő keretben történik, túlóra nélkül
  • Hétfőtől péntekig 6:00-15:00 vagy 8:00-17:00 választás szerint
  • Havi 2 szombati munkavégzés (szabadnapként visszakapod hétköznap)

Feladatok:

  • Termék betárolás és komissiózás
  • A raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Változatos projekt feladatok (polcépítés, csomagolás, leltár)

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Pontosság és precizitás
  • Jó fizikai erőnlét

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

Budapest
Full time
Primary school

Published on 11.06.2021