Raktáros

A „FARMMIX” Kft. növényvédő szerek és műtrágyák kis és nagykereskedelmével és csomagolásával foglalkozik. Az elmúlt évek során működési területeinket elsősorban a Dunától keletre eső országrészen alakítottuk ki. Több megyében önálló telephellyel rendelkezünk.

Társaságunk hamarosan Mátészalkán nyitó kereskedelmi egységéhez február hónaptól induló munkakezdéssel, RAKTÁROS munkatársat keres.

Feladatok:

  • A beérkező áru raktározása, kiadása,
  • A szállítólevelek dokumentálása,
  • A beérkező és a kiszállítandó áru precíz átvizsgálása, mennyiségi ellenőrzése,
  • Leltárokban való közreműködés,
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önálló, hatékony munkavégzés

Előnyt jelent a raktározási gyakorlat, targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Mátészalka

Weboldal: www.farmmix.hu

Jelentkezésüket elektronikusan fényképes önéletrajz megküldésével várjuk.

Raktáros

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 20.01.2021