Raktári csoportvezető

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ
MUNKAKÖRRE VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET DUNAHARASZTI TELEPHELYÜNKRE

FELADATOK

  • Folyamatos kapcsolattartás a cég kiemelt ügyfelével
  • Adminisztrációs és raktári folyamatok koordinálása, irányítása
  • Szállítási feladatok egyeztetése megbízóval, ill. fuvarosokkal
  • Alvállalkozói elszámolások elkészítése, számlák ellenőrzése
  • Riportok, jelentések, statisztikák készítése
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Napi munkafolyamatokban való aktív részvétel, mint pl. árukiadás, betárolás
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a leghatékonyabb
  • Ügyfélkiszolgálás érdekében

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat

Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Munkaidő: napi 8 óra

ELVÁRÁSOK

  • Min. 3 éves raktár-logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magabiztos Excel használat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú precizitás
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés

Előny:

  • Vezetői tapasztalat

*) A GW egyenlő elbánást biztosít minden munkatársának, nemtől, vallástól, szexuális beállítottságtól, etnikai hovatartozástól, nemzetiségtől, kortól, politikai nézettől, szakszervezeti tevékenységtől vagy csökkent munkaképességtől függetlenül. A konszern kulturális sokszínűségét gazdagságnak tekinti.

A Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon. Legyél részese Te is ennek a több, mint 500 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal.
Gebrüder Weiss Kft., 2330 Dunaharaszti, Raktár u. 2.

Dunaharaszti, 2330 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 16.10.2020